czwartek, 18 kwietnia 2013

Paleta cieni + pędzle

Obiecałam Wam kiedyś, że pokaże Wam moje zakupione pędzle i cienie. Specjalnie nie pisałam o nich od razu po zakupie bo najpierw chciałam je trochę sprawdzić;)

Zestaw pędzli, Tommi White: Jeśli chodzi o pędzle do oczu to jestem nimi naprawdę zachwycona, pędzel do podkładu również jest świetny. Jedyne czym jestem rozczarowana to 2 pędzle do pudru i różu, ponieważ po ich drugim umyciu zaczęły im wypadać włoski. Ale akurat tym się nie przejmuję bo mam już tego typu swoje wcześniej zakupione i sprawdzone pędzle;)

Paleta 88 kolorów Beauties Factory: Znajduje się tutaj naprawdę dużo wspaniałych kolorów. Moja opinia na temat tej palety cieni jest tak różna, tak jak różne są w niej kolory;) Niektóre z tych cieni są naprawdę mocno na-pigmentowane a niektóre prawie wcale, mniej więcej tak pół na pół. Jednak i tak daje ogromnego plusa za to, że się nie osypują i wytrzymują na mojej powiece w stanie nie naruszonym ok 6-8 h;)
Przepraszam za to że ostatnio dodaję zdjęcia tak słabej jakości ale nawet nie miałam czasu aby pomyśleć o naładowaniu baterii do aparatu. Zdjęcia wykonane specjalnie dla Was tzw. na szybko tel. 

3 komentarze:

  1. Ja kupiłam teraz pedzle z lenka kosmeti...sa suoper szczegolnie ten do podkladu...a te do pudru chyba wszystkie sa do niczego bo tutaj tez sie nie sprawdzil ale reszta do powiek,rozu....super:) A palete z bf kupilam dawno 120 cieni jednak nie polubilysmy sie.

    OdpowiedzUsuń
  2. cienie fajnie sie prezentuja! O pedzlach Tommi White slysze pierwszy raz wiec nie jestem w stanie nic sie wypowiedziec;)

    OdpowiedzUsuń