środa, 20 lutego 2013

Tusze do rzęs

Cześć kochani! Dzisiejszy post poświęcony jest moim ulubionym tuszą do rzęs, ale za nim o tym. Żałuję, że nie mam przy sobie żadnego aparatu aby mieć możliwość zaprezentować Wam kolejny makijaż, pod koniec tyg powinnam znów być w Poznaniu i wtedy coś dla Was zmaluję.:) Co do moich rzęs są bardzo długie i nie ma problemu z ich wywinięciem ale jednocześnie dość delikatne, więc muszę uważać ze zmywaniem makijażu oczu ale o tym powiem już w kolejnych postach A oto moje ulubione tusze i moje opinie na ich temat:)
1. Rimmel, Scandaleyes Extreme Black. To moja ulubiona mascara. Sama szczoteczka jest megaaa duża, jednak mimo tego tuszem można pokryć całe rzęsy. Rzęsy są fajnie rozdzielone pogrubione i wywinięte. Mascara nadaje się nawet do bardzo sztywnych rzęs, które ciężko wywinąć. Tusz zdecydowanie najlepszy dla moich rzęs. Mascary nie polecam jednak Panią o bardzo krótkich rzęsach. Cena ok. 30 zł.

2. Rimmel, Glam Eyes Day 2 Night. Kolejna mascara godna polecenia. Mascara posiada dwie nakrętki i sami decydujemy ile tuszu chcemy mieć na szczoteczce.Dolną nakrętkę najlepiej aplikować na górne rzęsy, zaś górną nakrętkę na dolne. Mascara ta idealnie nadaje się dla krótkich rzęs. Cena ok 27 zł

3. Maybelline, Colossal Volum Express. Tusz bardzo znany, porównywalny z tuszem Rimmel Scandaleyes. Jedyna różnica jest taka, że po 8 h tusz z Meybelline niestety zaczyna się kruszyć, dlatego wole mascarę z Rimmela. Cena  ok 25 zł. 

4. Max Factor, False Lash Effect. Świetny tusz. Rzęsy po nim wyglądają super. Są rozdzielone pogrubione i wydłużone. Bardzo dobra mascara. Wadę jest jej cena bo kosztuje już trochę więcej bo ok 55 zł. 

5. Rimmel, Extra Super Lash, Tusz wydłużająco- pogrubiający. Wydłuża średnio, pogrubia dopiero po nałożeniu kilku warstw i wtedy trzeba uważać aby rzęsy się nie posklejały. Tusz jest trwały, co jest ogromną zaletą za tak niską cenę. Cena ok 15 zł.

2 komentarze:

  1. Przydatne. Wezmę pod uwagę wybierając następnym razem tusz.

    OdpowiedzUsuń